Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 3 w Łodzi oraz Stowarzyszenie Profilaktyki i Resocjalizacji AD REM, mają przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję warsztatów wspinaczkowych dla nauczycieli i wychowawców. Celem spotkania jest podzielenie się z Państwem doświadczeniem w pracy z młodzieżą bardzo skuteczną metodą projektu, który ujmuje w sobie wspinaczkę skałkową i turystykę górską. Chcielibyśmy przybliżyć wam nasze osiągnięcia w tej dziedzinie oraz opowiedzieć jak z biegiem lat rozwijał się i ewoluował nasz projekt. Oprócz wystawy, prelekcji i pokazów wspinaczkowych w wykonaniu naszych wychowanków, będą Państwo mieli okazję powspinać się indywidualnie na ściance.

Warsztaty obejmą:

  • Wystawę zdjęć z naszej dotychczasowej działalności
  • Prelekcję na temat metod pracy oraz skuteczności oddziaływań samego projektu
  • Pokazy wspinaczkowe
  • Indywidualną możliwość wspinania się przy asekuracji naszej młodzieży

Informujemy również, że osoby zainteresowane będą mogły dodatkowo ukończyć kurs asekuracji "na ściance wspinaczkowej ", "na wędkę";.
Warsztaty odbędą się 10 kwietnia 2017r. w Łódzkim Centrum Wspinaczkowym "STRATOSFERA"; w Manufakturze. Uczestników chętnych do wzięcia udziału w praktycznej części spotkania prosimy o zabranie rzeczy sportowych na zmianę.

Start imprezy godzina 11.00
Zgłoszenia proszę nadsyłać mailowo na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do 5 kwietnia 2017r.

Na sam kurs wspinaczkowy jest przewidziane 16 miejsc. Osoby, które wyrażą chęć odbycia kursu proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z organizatorem.

W przypadku większej ilości chętnych będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Koordynator projektu Michał Główczyński, tel. 509 022 641