Zaproszenie do udziału w konkursie Niemiecki ma klasę/ Deutsch hat Klasse. Konkurs w roku szkolnym 2016/2017 jest adresowany do wszystkich typów szkół.Logo DHK 400x200px negatyw

Czy Twoi uczniowie wchodząc do klasy, w której uczą się języka niemieckiego przenoszą się w świat tego języka i kultury? Czy sala lekcyjna zachęca i prowokuje ich do używania w niej niemieckiego? Czy oni i Ty czujecie się w niej komfortowo?
Razem z uczniami zmień swoje najbliższe otoczenie i dostosuj je do Waszych potrzeb!
Niekonwencjonalne motywowanie uczniów do nauki języka niemieckiego może przynieść nieocenione rezultaty. Uczniowie biorący udział w konkursie uczą się niemieckiego w działaniu i doświadczają własnej skuteczności. Udział w konkursie wpływa na postrzeganie i pozycję nauczyciela języka niemieckiego w szkole oraz podniesienie rangi przedmiotu. Ten konkurs jest szansą na zmianę także Twojej pozycji!

Jeśli wziąłeś już udział w konkursie wraz ze swoją klasą, możesz również zgłosić się ponownie. Dla szkół uczestniczących już w konkursie przygotowaliśmy osobną kategorię. Zapewne będziecie doskonalić to, co udało się Wam już osiągnąć.

Wszystkie zespoły biorące udział w konkursie otrzymają od nas wsparcie rzeczowe i merytoryczne.

Dalsze informacje:
www.goethe.de/polen/dhk

Jeśli masz pytania, napisz do nas:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wrzesień 2016