Spis treści
Edukacja informatyczna
harmonogram kursów
kursy: Magda Murowaniecka
kursy: Paweł Mateja
kursy: Anka Pilichowska
kursy: Sławek Skonieczka
Wszystkie strony

Konsultanci ds informatyki 

 tel. (42) 636-51-49, pokój 307

KURSY KOMPUTEROWE w roku szkolnym 2020/21

UWAGA:

  • Zapraszam do udziału w zajęciach Akademii Kreatywnego Nauczyciela. Mam nadzieję, że proponowane tematy okażą atrakcyjne i przydatne w Państwa pracy. Wszystkie zajęcia są formami bezpłatnymi, 5-cio lub 10-cio godzinnymi. Każdy warsztat ma możliwość wyboru trybu udziału: całkowicie on-line lub stacjonarnie (5 godz. stacjonarnie i 5 godz. on-line).
    UWAGA: do odwołania - zajęcia odbywają się wyłącznie w trybie e-learningowym

  • Kontynuowany będzie cykl bezpłatnych warsztatów Info-TEKA, który w tym roku prowadzony będzie przez Ankę Pilichowską i Sławka Skonieczkę. Większość warsztatów będzie prowadzona w trybie on-line
  • Wymienione formy stanowią ofertę roczną, która może być wzbogacona poprzez oferty dwumiesięczne. Informacje tu zawarte będą na bieżąco aktualizowane na stronie Ośrodka (link EDUKACJA INFORMATYCZNA).

  • Podane terminy mogą ulec zmianie, a godziny rozpoczęcia dostosowane do potrzeb uczestników (uzgodnione z grupą na pierwszych zajęciach)

  • Konsultanci prowadzą także konsultacje indywidualne, których termin i tematykę prosimy umawiać wcześniej bezpośrednio z wybraną osobą. Konsultacja odbywać się może w trybie stacjonarnym (przy zachowaniu zasad opisanych na naszej stronie) lub on-line (mailowo, zdalnie lub w inny uzgodniony sposób)
  • UWAGA: do odwołania - konsultacje odbywają się wyłącznie w trybie e-learningowym lub zdalnym