Ubiegłoroczny kurs został bardzo wysoko oceniony przez uczestników!
Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe kwalifikacje do pracy w przedszkolu, to jest to kurs dla Ciebie
Serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kursu kwalifikacyjnego z zakresu metodyki nauczania języka obcego (języka angielskiego) w okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym dla nauczycieli nauczania początkowego.
Uczestnikami kursu mogą być czynni zawodowo nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, legitymujący się świadectwem znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym, co w praktyce oznacza, że muszą oni posiadać certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie B2.
Kurs rozpoczyna się 8 października 2018 r. do 28 maja 2019 r. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki, czwartki i w soboty – harmonogram zajęć zostanie dostosowany do potrzeb i możliwości uczestników. W trakcie kursu przewidziane są praktyki nauczycielskie. Informacje o terminach, godzinach i miejscu zajęć będą podawane drogą mailową z wyprzedzeniem.
Program kursu realizowany jest na podstawie ramowego planu i programu zatwierdzonego przez Sekretarza Stanu MEN – Lecha Sprawkę w dniu 10 października 2001 r. w wymiarze 240 godzin.
Wraz z certyfikatem potwierdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie B2 świadectwo ukończenia kursu kwalifikacyjnego daje Państwu pełne kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach 1-3 szkoły podstawowej.
Koszt kursu to 1600 zł. (istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty)
Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać u konsultanta WODN, p. Joanny Bechcińskiej, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Czekamy na Państwa zgłoszenia do 30 września 2018 r.