Smolball to bardzo popularna gra zespołowa w krajach Europy Zachodniej. Twórcą jest Polak, Janusz Smoliński, nauczyciel wychowania fizycznego i trener piłki nożnej. Pierwszym krajem, w którym zainicjowano grę podczas zajęć ruchowych w szkole była Szwajcaria. Gra została przyjęta przez uczniów z wielkim aplauzem. Nie wymaga ona większych umiejętności technicznych i taktycznych, dzięki czemu gracze szybko osiągają pierwsze sukcesy i  mogą w niej uczestniczyć  również osoby niepełnosprawne.

Podczas warsztatów nauczyciele zostaną zapoznani z koncepcją i regułami gry. Będą mogli również uczestniczyć w ćwiczeniach praktycznych, związanych z taktyką gry na boisku, a także zasadami sędziowania.

Zajęcia odbędą się w dwóch terminach: 9 stycznia 2018 r. oraz 11 stycznia 2018 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 189, przy ul. Kossaka 19 w Łodzi. Warsztaty zaplanowano w godz. 14.00–17.00.

Prosimy o wybranie dogodnego dla Państwa terminu szkolenia, wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   do dnia 3 stycznia 2018 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczb miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga: Prosimy o przygotowanie stroju sportowego i wygodnego obuwia.


 

Pobierz kartę zgłoszenia na 9 stycznia 2018 r. – DOC   PDF

Pobierz kartę zgłoszenia na 11 stycznia 2018 r. DOC   PDF