logo ore wodn

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi oraz Firma edukacyjna EGIS zapraszają wszystkich chętnych nauczycieli w dniu 16 listopada 2016 r. na bezpłatną konferencję "Edukacja multimedialna
w praktyce szkolnej"

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń w LISTOPADZIE I GRUDNIU 2016

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi zaprasza nauczycieli szkół podstawowych (w tym nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej) na bezpłatne warsztaty metodyczne ,,Liczymy, czytamy, programujemy" które odbędą się w dniu 27 października 2016 r. w godz. 14.00 – 16.00 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi ul. Wólczańska 202 w sali nr 220.

Więcej…

 

75 ROCZNICA COVERZapraszamy do zapoznania się z programem obchodów 75. rocznicy deportacji Żydów Zachodnich do Litzmannstadt Getto Łódź.

 

 

Informujemy, że kurs nr 245 Kreator stron internetowych WEEBLY odbędzie się w następujących terminach: 31 października, 7 listopada i 14 listopada 2016 r. w godz. 15-18.30. Każdy z uczestników zostanie poinformowany e-mailem na który dzień został zaproszony.

 

Relacja z Dni Otwartych w WODNDO 20160071

W dniach 4 – 6 października 2016 r. w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi odbyły się Dni Otwarte. Mieliśmy przyjemność gościć wielu nauczycieli różnych specjalności, którzy uczestniczyli w zaplanowanych przez nas różnorodnych formach doskonalenia: warsztatach, konsultacjach zbiorowych, pokazach i wykładach interaktywnych.

Więcej…

 

,,Kolędujemy razem"  but koleda

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w III GÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK

Więcej…

 

baner olimpiada statystycznaZapraszamy uczniów, nauczycieli i dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Olimpiadzie Statystycznej.

Więcej…

 

Zapraszamy do udziału w VI Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Łódzkie Kolorami Malowane” pt. „Łódzkie – moja mała Ojczyzna”.

Więcej…

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów gimnazjów, w roku szkolnym 2016/2017, do uczestniczenia w VIII edycji gólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II Papież Słowianin, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, w porozumieniu z innymi Kuratorami Oświaty w Polsce. WODN w Łodzi jako instytucja współpracująca udostępnia opiekunom uczniów materiały na platformie Moodle

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą WODN w Łodzi
na rok szkolny 2016/2017: ROCZNA, DWUMIESIĘCZNA,
SPECJALNA, KURSY KWALIFIKACYJNE

 

 

Przyjaciele Zippiego – zapraszamy do udziału w szkoleniu przygotowującym do wdrażania programu.
Program „Przyjaciele Zippiego" to międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego dla dzieci w wieku 5-8 lat, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u małych dzieci. Uczy różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i wykorzystywania nabytych umiejętności w codziennym życiu oraz doskonali relacje dzieci z innymi ludźmi. Nie koncentruje się on na dzieciach z konkretnymi problemami czy trudnościami, ale promuje zdrowie emocjonalne wszystkich małych dzieci. Od roku 2013 wpisany na listę programów profilaktyki i promocji zdrowia, rekomendowanych przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA), Krajowe Biuro Przeciwdziałania Narkomanii (KBPN) i Ośrodek Rozowju Edukacji (ORE –MEN).

Więcej…

 

Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli na III Kongres Edukacja i Rozwój, który WODN w Łodzi objął patronatem

Więcej…

 

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na „Kursie kwalifikacyjnym dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą".

Więcej…

 


Logo DHK 400x200px negatywZaproszenie do udziału w konkursie Niemiecki ma klasę/ Deutsch hat Klasse. Konkurs w roku szkolnym 2016/2017 jest adresowany do wszystkich typów szkół.

Więcej…

 

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem kwalifikacji językowych niezbędnych do nauczania języka angielskiego w przedszkolach i klasach I-III do udziału w kolejnej edycji kursu przygotowującego do egzaminu Pearson Test of English General Level 3.

Więcej…

 

Ważne dla autorów i czytelników Przeglądu Edukacyjnego!

Więcej…