Zawiadamiamy o planowanej organizacji wizyty studyjnej w Badenii - Wirtembergii dla 20 nauczycieli języka niemieckiego z województwa łódzkiego.

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ na MARZEC - KWIECIEŃ 2017  

 

nowe era i wodnWydawnictwo Nowa Era oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi serdecznie zapraszają na konferencję roboczą ,,Adaptacja metod i technik pracy do warunków określonych w nowej podstawie programowej dla języków obcych".
Spotkanie adresowane jest do nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego, a oprócz części informacyjnej poświęconej nowej podstawie programowej będziecie mieli Państwo okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Maję Łaptos (język angielski) i Ewę Kościelniak (język niemiecki).

Więcej…

 

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w pierwszej regionalnej konferencji z serii „Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie" organizowanej przez Polskie Centrum Programu Safer Internet (które tworzy instytut badawczy NASK i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę) oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. Konferencja odbędzie się 16 marca br. w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi przy ulicy Wólczańskiej 202 (godz. 11.00-14.00). Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej…

 

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Metodycznej DIALOG W WYCHOWANIU DO WARTOŚCI

Konferencja odbędzie się 3 marca 2017 r. o godz. 12.00 sala H 116 w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi ul. Rewolucji 1905r. nr 52, sala H-116

Więcej…

 

 II Przegląd Prezentacji Osiągnięć i Sukcesów w ramach projektu edukacyjnego ŁÓDZKIE WIELOJĘZYCZNE. Pobierz REGULAMINFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

pearson logo 1 Wydawnictwo PEARSON oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi serdecznie zapraszają na konferencję pod hasłem "Oddani skutecznej edukacji". Konferencja adresowana jest do nauczycieli języka angielskiego szkół ponadgimnazjalnych, a w jej ramach będziecie mieli Państwo niepowtarzalną okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Annę Kolbuszewską i Marka Jędrykę. WIĘCEJ w pliku pdf

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi zaprasza nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na konferencję nt: "Let’s play mobile – czyli jak wykorzystać dostępne technologie w procesie wychowywania dzieci w dwujęzyczności (z językiem angielskim)" w dniu 28 lutego 2017r. godz. 14.00 w sali 220. WIECEJ w pliku PDF

 

Szanowni Państwo,
Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego informuje o ogłoszeniu XI edycji jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego.

Więcej…

 

Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej do udziału w bezpłatnych warsztatach zorganizowanych we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji Edukacja społeczno-etyczna i antykorupcyjna w szkole. Praca z poradnikiem dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej „Etyka nie tylko dla smyka”.

Więcej…

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zaprasza do udziału w VI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE INFORMATYCZNYM dla uczniów klasy III szkoły podstawowej który odbędzie się w ramach projektu „WIOSNA, ACH TO TY" skierowanego do nauczycieli z terenu Łodzi i województwa łódzkiego, zorganizowanego we współpracy z Parkiem Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich.

Więcej…

 

Zapraszamy do II Przeglądu Prezentacji Osiągnięć i Sukcesów w ramach projektu edukacyjnego ŁÓDZKIE WIELOJĘZYCZNE
Regulamin

 

 

Komunikat Jury III Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek – przyznano nagrody i wyróżnienia WIĘCEJ

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń w STYCZNIU I LUTYM 2017

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi zapraszają na kolejne "Spotkanie na sofie", które odbędzie się 14 grudnia  br. w siedzibie WODN (Wólczańska 202), w przestrzeni wystawienniczej na III piętrze. 

Więcej…

 

Rekrutacja na II Konferencję w ramach projektu „Uczeń z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w edukacji szkolnej”

 

75 ROCZNICA COVERZapraszamy do zapoznania się z programem obchodów 75. rocznicy deportacji Żydów Zachodnich do Litzmannstadt Getto Łódź.