wazoWojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi zaprasza  do udziału  w Wojewódzkiej Konferencji:Vademecum wiedzy dyrektora i nauczyciela placówki oświatowej w zakresie stosowania aktualnych przepisów prawa oświatowego.” w ramachdziałań Wojewódzkiej Akademii Zarządzania Oświatą, która odbędzie się 24 listopada 2014 r. w siedzibie ośrodka  godzinach 10.00- 14.15

Więcej…

 

loga

Program “Matura 2015. Nowa formuła egzaminu maturalnego z matematyki”

UWAGA! WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI MATEMATYKI

Więcej…

 

altŁódzki Kurator Oświaty i Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi serdecznie zapraszają nauczycieli i uczniów gimnazjów, w roku szkolnym 2014/2015 do uczestniczenia w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II Papież Słowianin, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, w porozumieniu z innymi Kuratorami Oświaty w Polsce.

Więcej…

 

WODN zaprasza uczniów i nauczycieli z woj. łódzkiego do udziału w konkursowych prezentacjach kolęd i pastorałek

Eliminacje odbędą się w dniach 9 i 10 grudnia 2014r w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi ul. Wólczańska 202

Więcej…

 

Oferta WODN-Łódź na LISTOPAD I GRUDZIEŃ 2014 r. już dostępna!

Więcej…

 

Warsztaty komputerowe dla nauczycieli- Info-TEKA - Zmiana terminu realizacji.
Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami „Info-Teka" zgłoszenia zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszy termin realizacji: 29 X 2014, drugi termin realizacji: 12 XI 201r., godz. 16.00-20.00, sala 306.

Więcej…

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA NOWE BEZPŁATNE - FINANSOWANE PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W ŁODZI - SZKOLENIA RAD PEDAGOGICZNYCH I KURSY DOSKONALĄCE !

Więcej…

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieliw Łodzi, ul. Wólczańska 202 przyjmuje zapisy na,,Kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców wypoczynku" który odbędzie się w systemie weekendowym w dniach: 28 listopada – 07 grudnia 2014 r.

Więcej…

 

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy uczniów, nauczycieli i przedsiębiorców do udziału w projekcie „Otwarta firma"

Więcej…

 

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Żywności i Walki z Głodem, Polska Akcja Humanitarna rozpoczyna promocję kampanii edukacyjnej Świat bez Głodu.

Więcej…

 

"Filmowy konkurs z Pszczółką Mają" – Informujemy o bezpłatnych materiałach edukacyjnych do filmu „Pszczółka Maja. Film."

Więcej…

 

„CZY ZNACIE TRADYCJE LUDOWE I ZWYCZAJE REGIONU ŁÓDZKIEGO?" - IV Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Łódzkie Kolorami Malowane"

Więcej…

 

Zapraszamy do udziału w konferencji inaugurującej pilotaż projektu „Etyka nie tylko dla smyka" w województwie łódzkim. Uwaga! Zmiana terminu

Więcej…

 
Rok Jana Karskiego - Konkurs Instytutu Pamięci Narodowej!!! Zapraszamy do udziału uczniów i nauczycieli!!!

Więcej…

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ WODN NA ROK SZKOLNY 2014/2015 ORAZ OFERTĄ NA MIESIĄCE WRZESIEŃ I PAŹDZIERNIK 2014

Więcej…