Szanowni Państwo,

Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego informuje o ogłoszeniu XI edycji jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego.

Więcej…

 

W związku z sygnalizowanymi problemami w komunikacji e-mailowej podajemy alternatywny adres WODN w Łodzi

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej do udziału w bezpłatnych warsztatach zorganizowanych we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji

Edukacja społeczno-etyczna i antykorupcyjna w szkole. Praca z poradnikiem dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej „Etyka nie tylko dla smyka”.

Więcej…

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zaprasza do udziału w VI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE INFORMATYCZNYM dla uczniów klasy III szkoły podstawowej który odbędzie się w ramach projektu „WIOSNA, ACH TO TY" skierowanego do nauczycieli z terenu Łodzi i województwa łódzkiego, zorganizowanego we współpracy z Parkiem Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich.

Więcej…

 

Zapraszamy do II Przeglądu Prezentacji Osiągnięć i Sukcesów w ramach projektu edukacyjnego ŁÓDZKIE WIELOJĘZYCZNE
Regulamin

 

 

Komunikat Jury III Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek – przyznano nagrody i wyróżnienia WIĘCEJ

 

 

Wyniki VI Wojewódzkiego Konkursu  Łódzkie Kolorami Malowane pt. „Łódzkie – moja mała Ojczyzna"

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń w STYCZNIU I LUTYM 2017

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi zapraszają na kolejne "Spotkanie na sofie", które odbędzie się 14 grudnia  br. w siedzibie WODN (Wólczańska 202), w przestrzeni wystawienniczej na III piętrze. 

Więcej…

 

Rekrutacja na II Konferencję w ramach projektu „Uczeń z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w edukacji szkolnej”

 

75 ROCZNICA COVERZapraszamy do zapoznania się z programem obchodów 75. rocznicy deportacji Żydów Zachodnich do Litzmannstadt Getto Łódź.

 

 

Zapraszamy do udziału w VI Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Łódzkie Kolorami Malowane” pt. „Łódzkie – moja mała Ojczyzna”.

Więcej…

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów gimnazjów, w roku szkolnym 2016/2017, do uczestniczenia w VIII edycji gólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II Papież Słowianin, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, w porozumieniu z innymi Kuratorami Oświaty w Polsce. WODN w Łodzi jako instytucja współpracująca udostępnia opiekunom uczniów materiały na platformie Moodle

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą WODN w Łodzi
na rok szkolny 2016/2017: ROCZNA, DWUMIESIĘCZNA,
SPECJALNA, KURSY KWALIFIKACYJNE

 

 

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na „Kursie kwalifikacyjnym dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą".

Więcej…

 


Logo DHK 400x200px negatywZaproszenie do udziału w konkursie Niemiecki ma klasę/ Deutsch hat Klasse. Konkurs w roku szkolnym 2016/2017 jest adresowany do wszystkich typów szkół.

Więcej…

 

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem kwalifikacji językowych niezbędnych do nauczania języka angielskiego w przedszkolach i klasach I-III do udziału w kolejnej edycji kursu przygotowującego do egzaminu Pearson Test of English General Level 3.

Więcej…