W związku z sygnalizowanymi problemami w komunikacji e-mailowej podajemy alternatywny adres WODN w Łodzi

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi zapraszają na kolejne "Spotkanie na sofie", które odbędzie się 14 grudnia  br. w siedzibie WODN (Wólczańska 202), w przestrzeni wystawienniczej na III piętrze. 

Więcej…

 

,,Kolędujemy razem"  but koleda

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w III GÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK

Więcej…

 

Uprzejmie zapraszamy na seminarium z udziałem doktora Marka Kaczmarzyka, które odbędzie się w dniu 12.12.2016 roku w godzinach 13.00-16.15. Udział w seminarium jest bezpłatny.

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń w LISTOPADZIE I GRUDNIU 2016

 

75 ROCZNICA COVERZapraszamy do zapoznania się z programem obchodów 75. rocznicy deportacji Żydów Zachodnich do Litzmannstadt Getto Łódź.

 

 

Zapraszamy do udziału w VI Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Łódzkie Kolorami Malowane” pt. „Łódzkie – moja mała Ojczyzna”.

Więcej…

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów gimnazjów, w roku szkolnym 2016/2017, do uczestniczenia w VIII edycji gólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II Papież Słowianin, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, w porozumieniu z innymi Kuratorami Oświaty w Polsce. WODN w Łodzi jako instytucja współpracująca udostępnia opiekunom uczniów materiały na platformie Moodle

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą WODN w Łodzi
na rok szkolny 2016/2017: ROCZNA, DWUMIESIĘCZNA,
SPECJALNA, KURSY KWALIFIKACYJNE

 

 

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na „Kursie kwalifikacyjnym dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą".

Więcej…

 


Logo DHK 400x200px negatywZaproszenie do udziału w konkursie Niemiecki ma klasę/ Deutsch hat Klasse. Konkurs w roku szkolnym 2016/2017 jest adresowany do wszystkich typów szkół.

Więcej…

 

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem kwalifikacji językowych niezbędnych do nauczania języka angielskiego w przedszkolach i klasach I-III do udziału w kolejnej edycji kursu przygotowującego do egzaminu Pearson Test of English General Level 3.

Więcej…

 

Ważne dla autorów i czytelników Przeglądu Edukacyjnego!

Więcej…

 

Włącz Swoją Szkołę w Kampanię Edukacyjną z Polską Akcją Humanitarną

Więcej…

 

Zapraszamy w imieniu Lidera Projektu do korzystania z edukacyjnych zasobów platformy EDUSCIENCE - Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt: „podnoszenie kompetencji uczniowskich w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii.

Więcej…

 


NASZ AKTUALNY NUMER KONTA BANKOWEGO TO:
31 1240 3028 1111 0010 5198 8541