SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROGRAMEM DNI OTWARTYCH W NASZYM OŚRODKU

Więcej…

 

"Filmowy konkurs z Pszczółką Mają" – Informujemy o bezpłatnych materiałach edukacyjnych do filmu „Pszczółka Maja. Film."

Więcej…

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi oraz Polskie towarzystwo Dysleksji Oddział w Łodzi zapraszają na obchody XII EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI, które odbędą się pod hasłem „Z dysleksją w Krainie ART”.

Więcej…

 

„CZY ZNACIE TRADYCJE LUDOWE I ZWYCZAJE REGIONU ŁÓDZKIEGO?" - IV Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Łódzkie Kolorami Malowane"

Więcej…

 

Zapraszamy do udziału w konferencji inaugurującej pilotaż projektu „Etyka nie tylko dla smyka" w województwie łódzkim. Uwaga! Zmiana terminu

Więcej…

 
Rok Jana Karskiego - Konkurs Instytutu Pamięci Narodowej!!! Zapraszamy do udziału uczniów i nauczycieli!!!

Więcej…

 

W imieniu Klubu Gaja serdecznie zapraszamy samorządy do udziału w 12. edycji Święta Drzewapod hasłem Drzewo Wolności, która została objęta patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 25 lat Wolności. Świętujmy odzyskanie swobód obywatelskich poprzez działania dla przyrody – naszego wspólnego dobra.

Więcej…

 

Serdecznie zapraszamy na konferencję upowszechniającą projekt EDUSCIENCE. 

Więcej…

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi i TOC dla Edukacji Polska serdecznie zapraszają nauczycieli z Łodzi i województwa łódzkiego na „UCZYMY MYŚLENIA" – II FESTIWAL TOC W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM w dniach 30 września i 1 października 2014r.

Więcej…

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ WODN NA ROK SZKOLNY 2014/2015 ORAZ OFERTĄ NA MIESIĄCE WRZESIEŃ I PAŹDZIERNIK 2014

Więcej…

 

Dział Edukacji Muzeum Pałac Herbsta wspólnie z Wojewódzkim  Ośrodkiem  Doskonalenia  Nauczycieli w Łodzi serdecznie zaprasza nauczycieli języka polskiego ze szkół ponadgimnazjalnych oraz innych zainteresowanych nauczycieli na wyjątkowe warsztaty dotyczące analizy dzieła plastycznego.

Więcej…

 

WODN zaprasza uczniów i nauczycieli z woj. łódzkiego do udziału w konkursowych prezentacjach kolęd i pastorałek

Eliminacje odbędą się w dniach 9 i 10 grudnia 2014r w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi ul. Wólczańska 202

Więcej…

 

Uwaga Nauczyciele klas I szkoły podstawowej! Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego poradnika

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją konkursu wyprawkowego Firmy Moje Bambino, objętego patronatem Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi

Więcej…