wielkanoc2014
Przeżycia nadziei, jakie  niosą Święta  Wielkiej Nocy,
Radości z rodzinnych spotkań i odpoczynku
życzą
dyrekcja i pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi

 

 

I Festiwal „Uczymy myślenia – wykorzystanie innowacyjnej metody nauczania i wychowania z wykorzystaniem narzędzi myślowych TOC”

Więcej…

 

WODN w Łodzi objął patronatem cykl konferencji ogólnopolskich nt. Przestrzeń edukacyjna dla dziecka w wieku od 6 do 10 lat. Jak ją tworzyć, by skutecznie wspierać proces edukacji, zgodnie z potrzebami małego ucznia.

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami pokonferencyjnymi "Rozumiem i lubię matematykę - innowacyjna metoda nauki matematyki"

Więcej…

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ WODN NA MIESIĄCE MAJ I CZERWIEC 2014 !

Więcej…

 

VI edycja Wojewódzkiego Konkursu Szaradziarskiego „ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI"

Więcej…

 

Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego na bezpłatne szkolenie Rugby Tag –jako nowa forma aktywności ruchowej w dniu 29.04.2014 r. w godz. 15.00-18.00

Więcej…

 

Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej uczących obecnie w klasie pierwszej do wdrażania kolejnej edycji ogólnopolskiego projektu edukacji finansowej „Od grosika do złotówki".

Więcej…

 

Organizatorzy koncertu poświęconego TWÓRCZOŚCI MARKA GRECHUTY serdecznie dziękują wykonawcom oraz zaproszonym gościom.

Więcej…

 

Akademia Pedagogiki Specjalnej wraz z wydawnictwem Wolters Kluwer organizują bezpłatną konferencję o temacie: „Technologie Informacyjno-Komunikacyjne w edukacji włączającej osoby niepełnosprawne wzrokowo".

Więcej…

 

Serdecznie zapraszamy na kurs podstaw dramy, który odbędzie się w dniu 7. czerwca 2014 roku w godzinach 10.00-16.00 w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi.

Więcej…

 

Miesięcznik „Dyrektor Szkoły" oraz kwartalnik „Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola", kontynuując misję informowania o zmianach w prawie i rzetelnej dyskusji ze środowiskiem kadry kierowniczej oświaty, organizuje w Warszawie, 27marca2014r. II Zjazd Akademii Zarządzania „Dyrektora Szkoły" 2013/2014 oraz VIII Europejską Konferencję Dyrektorów Przedszkoli.

Więcej…

 

Zapraszamy do udziału w ,,Kursie dla kandydatów na wychowawców wypoczynku" w terminie weekendowym 09.05 - 18.05.2014r.

Więcej…