Logo EDWA

Na dzień 18 listopada przypada Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach. Dzień ten ma zwrócić uwagę, zarówno pacjentów jak i lekarzy, na skutki niewłaściwej antybiotykoterapii. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy poświęconej ,,Wiedzy o Antybiotykach", która znjaduje się na 3 piętrze w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi ul. Wolczańska 202.

Więcej…

 

IFORMACJA DLA NAUCZYCIELI II, III I IV ETAPU EDUKACYJNEGO

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi zaprasza nauczycieli na 30 – godzinny e-learningowy kurs doskonalący ,,Sztuka oceniania, czyli jak oceniać osiągnięcia edukacyjne, aby wspierać rozwój ucznia", który rozpocznie się 30 listopada 2015 r. w godz. 15.00 – 18.00 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi ul. Wólczańska 2012 w sali nr 302.

Więcej…

 

WOJEWÓDZKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W ŁODZI i PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA NR 1 W ŁODZI zapraszają w dniu 3 grudnia 2015 r. na bezpłatną konferencję

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - PRZYJAZNA I TWÓRCZA DLA UCZNIAORAZ NAUCZYCIELA

Więcej…

 

Zapraszamy na wyjątkowe ćwiczenia wyobraźni w szczególnym miejscu!

Teatr Pinokio oraz WODN prezentują warsztat "oddychającego papieru", który odbędzie się 1. grudnia 2015 roku, w murach Teatru Pinokio.

Więcej…

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi zaprasza nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w spotkaniu dotyczącym międzynarodowego programu Badacz Wody koordynowanego przez fundację GAP Polska.

Więcej…

 

Akademia Filmowa w Multikinie w Łodzi!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli - Akademia Filmowa Multikina proponuje interesujące i wartościowe filmy adresowane do uczniów z różnych etapów edukacyjnych. Projekcjom filmowym towarzyszą prelekcje prowadzone przez konsultantów WODN w Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty edukacyjnej Multikina w Łodzi.

Więcej…

 

UWAGA! Ważne informacje dla nauczycieli języków obcych wszystkich typów szkół i przedszkoli! Serdecznie zachęcamy do udziału!

Więcej…

 

EGIS – wyłączny przedstawiciel eBeam i Express Publishing w Polsce oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zapraszają dyrektorów (przedstawicieli) szkół i nauczycieli na spotkanie poświęcone wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz rozwijaniu kompetencji nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji

Więcej…

 

Krzysztof Zanussi o strategiach życia, twórczości, wartościach i sztuce.

Więcej…

 

Oferta szkoleń na LISTOPAD – GRUDZIEŃ 2015 r. już dostępna

 


Zapraszamy do bezpłatnego przeszkolenia nauczycieli w zakresie projektu logo-Lekcje-z-ZUS 2

 

Włącz Swoją Szkołę w Kampanię Edukacyjną z Polską Akcją Humanitarną

Więcej…

 

KOLĘDUJEMY RAZEM II KONKURSOWE PREZENTACJE KOLĘD I PASTORAŁEK dla uczniów z Łodzi i województwa łódzkiego

Więcej…

 

Serdecznie zapraszam na warsztaty "Legalnej Kultury" w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi w dniu 6. października br. w godzinach 14.00-16.45.

Więcej…