Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nuczycieli w Łodzi zaprasza na konferencje metodyczne związane z przygotowaniem do wdrożenia od roku szkolnego 2017/2018 nowej podstawy programowej

Więcej…

 

Departament Geodezji i Kartografi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia nauczycieli w Łodzi organizują dla nauczycieli bezpłatny kurs doskonalący ,,Po Łódzkiem wojaże z Geoportalem w parze, czyli jak atrakcyjnie prowadzić zajęcia edukacyjne z aplikacją mapową Geoportal Województwa Łódzkiego"

INFORMACJA SZCZEGÓŁOWA

 

WODN poleca II edycję warsztatów wspinaczkowych dla nauczycieli i wychowawców, na którą zapraszają Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 3 w Łodzi oraz Stowarzyszenie Profilaktyki i Resocjalizacji AD REM. 

Więcej…

 

Dialog w wychowaniu do wartości – Taki był temat Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Metodycznej, która odbyła się 3 marca br. w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, zorganizowana w partnerstwie z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. PRZECZYTAJ SPRAWOZDANIE

 

Zostań Stypendystą Programu „Marzenie o Nauce" (MoN)

baner mojestypendium

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ na MARZEC - KWIECIEŃ 2017  

 

 II Przegląd Prezentacji Osiągnięć i Sukcesów w ramach projektu edukacyjnego ŁÓDZKIE WIELOJĘZYCZNE. Pobierz REGULAMINFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

pearson logo 1 Wydawnictwo PEARSON oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi serdecznie zapraszają na konferencję pod hasłem "Oddani skutecznej edukacji". Konferencja adresowana jest do nauczycieli języka angielskiego szkół ponadgimnazjalnych, a w jej ramach będziecie mieli Państwo niepowtarzalną okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Annę Kolbuszewską i Marka Jędrykę. WIĘCEJ w pliku pdf

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi zaprasza nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na konferencję nt: "Let’s play mobile – czyli jak wykorzystać dostępne technologie w procesie wychowywania dzieci w dwujęzyczności (z językiem angielskim)" w dniu 28 lutego 2017r. godz. 14.00 w sali 220. WIECEJ w pliku PDF

 

Szanowni Państwo,
Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego informuje o ogłoszeniu XI edycji jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego.

Więcej…

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zaprasza do udziału w VI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE INFORMATYCZNYM dla uczniów klasy III szkoły podstawowej który odbędzie się w ramach projektu „WIOSNA, ACH TO TY" skierowanego do nauczycieli z terenu Łodzi i województwa łódzkiego, zorganizowanego we współpracy z Parkiem Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich.

Więcej…

 

Zapraszamy do II Przeglądu Prezentacji Osiągnięć i Sukcesów w ramach projektu edukacyjnego ŁÓDZKIE WIELOJĘZYCZNE
Regulamin

 

 

Komunikat Jury III Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek – przyznano nagrody i wyróżnienia WIĘCEJ

 

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi zapraszają na kolejne "Spotkanie na sofie", które odbędzie się 14 grudnia  br. w siedzibie WODN (Wólczańska 202), w przestrzeni wystawienniczej na III piętrze. 

Więcej…

 

Rekrutacja na II Konferencję w ramach projektu „Uczeń z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w edukacji szkolnej”

 

75 ROCZNICA COVERZapraszamy do zapoznania się z programem obchodów 75. rocznicy deportacji Żydów Zachodnich do Litzmannstadt Getto Łódź.

 

 

Zapraszamy do udziału w VI Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Łódzkie Kolorami Malowane” pt. „Łódzkie – moja mała Ojczyzna”.

Więcej…