Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń na maj i czerwiec 2016 ZOBACZ

 

wodn koalicja logo

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli na Koalicje Kultury.

Koalicje Kultury to regionalna odsłona ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura, ogłoszonego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, zorganizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Operatorem projektu w województwie łódzkim jest Muzeum Sztuki w Łodzi, którego propozycję programową NCK uznało za najlepszą.

Szkolenia - Łowicz, Parzęczew, Radomsko

Więcej…

 

Zapraszamy zgłoszone Zespoły do udziału w Przeglądzie Piosenki Turystycznej w dniu 22 kwietnia 2016 r., o godz. 10.00, do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 im. Karola Wojtyłły w Łodzi, przy ul. Żeromskiego 115.

 

Zapraszamy DYREKTORÓW I NAUCZYCIELI EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ na bezpłatną konferencję pt. INTEGRACJA DLA EDUKACJI. WSPARCIE NAUCZYCIELA W PRACY Z DZIECKIEM Z DYSFUNKCJAMI W PLACÓWCE OGÓLNODOSTĘPNEJ.

Więcej…

 

W dniu 18. marca 2016 roku w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi gościliśmy uczestników wyjątkowego przedsięwzięcia, przygotowanego przez łódzki oddział Instytutu Pamięci Narodowej.foto.Marzena Kumosinska 0007 Regionalny Turniej Debat Oksfordzkich, jest częścią ogólnopolskiego projektu edukacyjnego, adresowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Debata oksfordzka jest odmianą sformalizowanej dyskusji, opartej na zasadach wzajemnego szacunku i kultury słowa.

Więcej…

 

Ruch, tekst, akcja! Wyjątkowe, praktyczne, inspirujące warsztaty teatralne - prowadzą artyści Teatru Pinokio!

Więcej…

 

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego do wzięcia udziału w II Przeglądzie Piosenki Turystycznej

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na MARZEC– KWIECIEŃ 2016 (część 1 i część 2)

 

Przedstawicielstwo Walonia-Bruksela Ambasada Belgii w Warszawie serdecznie zaprasza czynnych zawodowo nauczycieli języka francuskiego (oraz ewentualnie osoby przygotowujące się do pracy w zawodzie) do przesyłania zgłoszeń na letnie stypendia na Uniwersytecie w Louvain-la-Neuve w Belgii.
Szczegóły na stronie: http://www.ore.edu.pl/wydzialy/rozwoju-kompetencji-jezykowych/6740-wakacyjne-stypendia-na-uniwersytecie-katolickim-w-louvain-la-neuve.

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zaprasza do udziału w V WOJEWÓDZKIM KONKURSIE INFORMATYCZNYM dla uczniów klasy III szkoły podstawowej który odbędzie się w ramach projektu „WIOSNA, ACH TO TY" skierowanego do nauczycieli z terenu Łodzi i województwa łódzkiego, zorganizowanego we współpracy z Parkiem Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich.

Konkurs został objęty patronatem pana Witolda Stępnia Marszałka Województwa Łódzkiego oraz pana Jana Kamińskiego Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Więcej…

 

Departament Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi zapraszają nauczycieli wszystkich edukacji i wszystkich typów szkół do udziału w bezpłatnym 20 – godzinnym kursie doskonalącym „Po Łódzkiem wojaże z Geoportalem w parze, czyli jak atrakcyjnie prowadzić zajęcia edukacyjne z aplikacją mapową Geoportal Województwa Łódzkiego”.

Więcej…

 

Szanowni Państwo, zapraszamy do podjęcia kształcenia w ramach studiów podyplomowych organizowanych w Roku Akademickim 2015/2016 przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Po ich ukończeniu już w nowym roku szkolnym 2016/2017 będziecie Państwo legitymować się nowymi kwalifikacjami takimi jak: PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE, EDUKACJA WCZESNOSZKOLNAOLIGOFRENOPEDAGOGIKA, TERAPIA PEDAGOGICZNA, NAUCZANIE MATEMATYKI W SZKOLE, LOGOPEDIA

Więcej…

 

Polecamy bogatą ofertę studiów podyplomowych oferowaną przez Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi, z którą Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi współpracuje w zakresie doskonalenia nauczycieli od wielu lat.

Poniżej zamieszczamy adresy e-mailowe oraz numery telefonów kontaktowych, pod którymi mogą Państwo uzyskać bliższe informacje:

Więcej…

 

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych kwalifikacji!

Więcej…

 

azk logo TIK-logo 

Akademia Zajęć Komputerowych i  TIKowy Niezbędnik Nauczyciela zapraszają do udziału w cyklu bezpłatnych zajęć w trybie stcjonarnym lub on-line (platforma Moodle). W programie znajdziecie Państwo wiele propozycji wykorzystania komputera i zasobów Internetu w pracy dydaktycznej nauczycieli różnych specjalności i etapów kształcenia. Szczegółowe informacje związane z tematyką i zasadami udziału w tych i innych kursach komputerowych zamieszczamy na stronie Edukacji Informatycznej