2014 boze narodenie 500

Świąt pełnych radości, ciepła i niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery,
a w Nowym Roku pasma sukcesów, spełnienia wszystkich marzeń i planów,
zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań
życzą
Dyrekcja i pracownicy
Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi


 

 

Oferta WODN-Łódź na STYCZEŃ I LUTY 2015 r. już dostępna!

Więcej…

 

Organizatorzy Konkursowych Prezentacji Kolęd i Pastorałek zapraszają wykonawców wraz z opiekunami na Koncert Galowy, który odbędzie się 8 stycznia 2015 r. o godz. 12.00 w Patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi ul. Rewolucji 1905 r. nr 52. Podczas koncertu jury ogłosi listę nagrodzonych i wyróżnionych solistów i zespołów.

Soliści i zespoły wytypowani do występu będą powiadomieni indywidualnie drogą e-mailową lub telefonicznie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, z radością gościliśmy Państwa w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi.

koordynator konkursu Halina Kowalczuk

 


 

 

logotypy

 Szanowni Państwo
Dyrektorzy gimnazjów w województwie łódzkim
Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Wojewódzkie Ośrodki Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi, Zgierzu, Piotrkowie Trybunalskim, Skierniewicach i Sieradzu serdecznie Państwa zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące zapewnienia uczniom dostępu do bezpłatnych podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych.

1) Termin: 15 stycznia 2015 r., godz. 10.00 – 12.00 ;
2) Miejsce: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ul. S. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź (Aula Fioletowa);
3) Wykładowca: przedstawiciel Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zgłoszenie proszę przesłać do dnia 13 stycznia 2015 r. na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faxem 42 636 17 53

Zgłoszenie do pobrania

 

 

„POLONEZA CZAS ZACZĄĆ"
- czyli jak skutecznie zaprojektować piękny układ choreograficzny.
Serdecznie zapraszamy na nowatorskie warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego i wychowawców klas – wraz z uczniami.

Więcej…

 

logotyp 03Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą prowadzi rekrutację nauczycieli do pracy dydaktycznej za granicą na rok szkolny 2015/16 do krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz Azji.

Więcej…

 

Oferta doskonalenia zawodowego dla nauczycieli – germanistów z Łodzi i Województwa Łódzkiego

Więcej…

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 serdecznie zaprasza nauczycieli wychowania fizycznego i przyrody oraz pedagogów szkolnych na bezpłatne warsztaty prezentujące metody wychowawczo-opiekuńcze zaczerpnięte w Szwecji w ramach realizowanego przez naszą Szkołę międzynarodowego projektu doskonalenia nauczycieli „Learning innovative teaching"

Więcej…

 

altŁódzki Kurator Oświaty i Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi serdecznie zapraszają nauczycieli i uczniów gimnazjów, w roku szkolnym 2014/2015 do uczestniczenia w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II Papież Słowianin, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, w porozumieniu z innymi Kuratorami Oświaty w Polsce.

Więcej…

 

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy uczniów, nauczycieli i przedsiębiorców do udziału w projekcie „Otwarta firma"

Więcej…

 

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Żywności i Walki z Głodem, Polska Akcja Humanitarna rozpoczyna promocję kampanii edukacyjnej Świat bez Głodu.

Więcej…

 

"Filmowy konkurs z Pszczółką Mają" – Informujemy o bezpłatnych materiałach edukacyjnych do filmu „Pszczółka Maja. Film."

Więcej…

 

„CZY ZNACIE TRADYCJE LUDOWE I ZWYCZAJE REGIONU ŁÓDZKIEGO?" - IV Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Łódzkie Kolorami Malowane"

Więcej…

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ WODN NA ROK SZKOLNY 2014/2015

Więcej…