SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROGRAMEM DNI OTWARTYCH W NASZYM OŚRODKU

Więcej…

 

Zapraszamy nauczycieli zainteresowanych europejskimi programami edukacyjnymi na spotkanie poświęcone informacji o programie Erasmus+

Więcej…

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi i TOC dla Edukacji Polska serdecznie zapraszają nauczycieli z Łodzi i województwa łódzkiego na „UCZYMY MYŚLENIA" – II FESTIWAL TOC W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM w dniach 30 września i 1 października 2014r.

Więcej…

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ WODN NA ROK SZKOLNY 2014/2015 ORAZ OFERTĄ NA MIESIĄCE WRZESIEŃ I PAŹDZIERNIK 2014

Więcej…

 

Dział Edukacji Muzeum Pałac Herbsta wspólnie z Wojewódzkim  Ośrodkiem  Doskonalenia  Nauczycieli w Łodzi serdecznie zaprasza nauczycieli języka polskiego ze szkół ponadgimnazjalnych oraz innych zainteresowanych nauczycieli na wyjątkowe warsztaty dotyczące analizy dzieła plastycznego.

Więcej…

 

Uwaga Nauczyciele klas I szkoły podstawowej! Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego poradnika

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją konkursu wyprawkowego Firmy Moje Bambino, objętego patronatem Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi

Więcej…

 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi w ramach współpracy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości zaprasza na seminarium Aktywny wychowawca – aktywny uczeń, czyli jak planować i prowadzić pracę wychowy klasowego z wykorzystaniem programu „Przedsiębiorczość”, które odbędzie się w dn. 18.09.2014r. w godz. 15.00 – 19.00 w siedzibie WODN w Łodzi, ul. Wólczańska 202, s. 304.

Więcej…

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich działający w województwie łódzkim będący częścią ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne pn. Outplacement dofinansowany z EFS dla pracowników sektora oświaty.

Więcej…

 

UWAGA!  Materiały informacyjne MEN na temat bezpłatnych podręczników dla dyrektorów szkół, nauczycieli i organów prowadzących

Więcej…

 

W związku ze zmianami wprowadzanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej związanymi z podręcznikami, podstawą programową i programami nauczania od września 2014 r., konsultanci Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi zapraszają nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej do udziału w bezpłatnym kursie doskonalącym „Nasz Elementarz - pracujemy kreatywnie z nowym podręcznikiem w klasie pierwszej".

Więcej…

 

Rusza VIII edycja konkursu na prace magisterskie!
Już po raz ósmy wystartował Konkurs „Teraz Polska Promocja". Na laureatów najlepszych prac magisterskich dotyczących promocji Polski czekają nagrody pieniężne - o łącznej wartości ok. 50.000 zł., publikacje, a także praktyki i staże. Prace można zgłaszać do 17.10.2014.

Więcej…

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami pokonferencyjnymi "Rozumiem i lubię matematykę - innowacyjna metoda nauki matematyki"

Więcej…

 

Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej uczących obecnie w klasie pierwszej do wdrażania kolejnej edycji ogólnopolskiego projektu edukacji finansowej „Od grosika do złotówki".

Więcej…